туристична агенція у Івано-Франківську туристичні агенції івано франківськ, гарячі тури івано-франківськ, відпочинок в єгипті

:: Відпочинок в Греції ::

Греція, Грецька Республіка, держава в Південній Європі, на Балканському півострові і численних островах (найбільші – Кріт, Евбея, Родос, Лесбос). На півночі межує з Македонією, Болгарією, Туреччиною, на заході – з Албанією.

Площа. 132 тис. км2

Столиця. Афіни.

Населення. 10,3 млн. осіб

Міжнародний код телефонного зв’язку. +30

Час. Співпадає з київським.

Мова. Грецька офіційна.

Релігія. 97,6% - православні, 1,3% - мусульмани, 0,4% - католики. Православ’я є державною релігією.

Валюта. євро.

Поза крупними містами використання кредитних карток утруднене. Можна користуватися ними на всіх островах окрім Кріту, Родосу, Міконосу і Коса. Найчастіше до оплати приймаються: Visa, Diners, Mastercard і American Express.

Митниця. Безмитно можна провезти 200 штук сигарет або 250 грам тютюну, 1 літр міцних спиртних напоїв, 2 літри вина, 50 грам духів, 500 грам одеколону, 500 грам кави.

Чайові. У розмірі 10 % вартості послуги в готелях, ресторанах, при оплаті послуг таксиста.

Напруга електромережі. 220 В

Клімат. Клімат рівнин Греції типово середземноморський. Літо печеня, суха, лише трохи пом’якшена близькістю морить. Зима м’яка, але дощова. Середня температура липня +24°С на півночі і +28°С на півдні. Середня температура січня +4°С на півночі країни і +11°С на півдні. Проте невеликі морози бувають навіть на широті Афін. У горах на півночі клімат стає помірнішим, а у високогірних областях - холодний. Найбільш сприятливий час для відвідин Греції - з березня по червень і з вересня до кінця жовтня.

Важливим об’єктом туризму є метеори – монастирі, споруджені на вершинах високих скель. Вони дуже красиві і привабливі через особливості гірських пейзажів. У значну частину монастирів можна піднятися тільки на спеціальних підйомниках, що історично було пов’язано із забезпеченням безпеки мешканців і ізоляції для здійснення релігійних обрядів.

Не дивлячись на те, що Греція сприймається як тепла південна країна і морський курорт, 15 гірських вершин її покриті снігом, і в зимовий сезон схили стають доступними для любителів гірських лиж. В середньому, це висоти від 1500 до 2300 м. Тут прокладені і обладнані лижні траси, побудовані підйомники, готелі і ресторани для туристів. Практично на всіх базах є лижне спорядження, працюють досвідчені інструктори і проводиться навчання спортсменів-початківців. Найбільш популярними є гірські траси на горі Парнас (найвища точка 2390 м). Там прокладені 14 трас, обладнаних підйомниками. Вони названі міфологічними іменами: Афродіта, Бахус, Гермес і т.д.

Греція має велику протяжність берегової лінії, безліч різних за величиною островів. Тепле прозоре море достатньо мілке (у межах від 100 до 500 м від берега) і приваблює любителів підводного плавання, а наявність на дні безлічі об’єктів, доступних для огляду, дає можливість організувати розваги для охочих. Діяльність із навчання підводному плаванню і організація занурення з аквалангами дозволяється тільки за наявності спеціальної ліцензії. Морське дно багато предметами, що представляють археологічну цінність.

У Греції 22 аероклуби, які пропонують послуги навчання пілотуванню на літаках малої авіації і вертольотах.

Елітний відпочинок на курортах передбачає катання на конях. Спеціальні клуби, а їх близько 25 в різних частинах країни, пропонують туристам різноманітні програми, що включають навчання верховій їзді, катання з інструктором або без, а також спортивні змагання. Є відкриті і закриті іподроми.

Іонічні острови

На захід від Пелопоннеса знаходяться Іонічні острови. Найвідоміший з них – Керкіра (Корфу), весь потопаючий в зелені, що увібрав в себе традиції багатьох і різноманітних культур, які процвітали на острові в різні епохи. Однойменне місто Керкіра популярне серед туристів. З двома фортецями, вузькими вулицями, високими будинками, арками, венеціанською будівлею мерії, церквою св. Спиридона, квітучими дворами і залізними балконними поручнями Керкіра справляє на відвідувачів велике враження.

Грецьку кухню характеризують широке використання лимонів, волоських горіхів, родзинок, оливок і оливкового масла, баранини, риби, часнику, томатів і великої кількості гострих сумішей. Дуже популярні в Греції м’ясні блюда, приготовані на рожні, долматес (типа голубців в листі винограду), альян (напій з кислого молока), солодкі блюда. Основні напої Греції - кава і вино. Вибір сортів грецьких вин просто величезний. Серед інших міцних напоїв найбільш відомі анісова горілка “Узо”, виноградна горілка “Раки” і коньяк “Метакса”.

Кава для грека служить предметом національної гордості, і його приготування супроводиться особливим ритуалом. Кава готується зі свіжомеленого зерна, має на поверхні густу піну, і його ніколи не п’ють до кінця.

  • Маєте запитання!? Бажаєте зробити замовлення!? Залиште номер телефону і ми зв’яжемося з Вами

    або зателефонуйте нам
    Завжди готові відповісти на всі Ваші запитання!