туристична агенція у Івано-Франківську туристичні агенції івано франківськ, гарячі тури івано-франківськ, відпочинок в єгипті

:: Відпочинок в Чорногорії ::

Країна розташована в південно-західній частині Балканського півострова. На півдні межує з Албанією, на заході – з Боснією і Герцеговиною, на півночі – з Сербією (включаючи автономний край Косово) і Хорватією (близько 20 км, у єдиного в Середземномор’ї і найпівденнішого в світі фьорда Боки Которськой).

Площа. 13,812 км2

Столиця. Подгориця

Населення. близько 650 тис. осіб.

Міжнародний код телефонного зв’язку. +382

Час. Відстає від київського на 2 години. З останньої неділі березня по суботу перед останньою неділею жовтня, так само як і в Україні, годинник переводиться на годину вперед.

Мова. сербська. Писемність – кирилиця і латиниця.

Релігія. Чорногорське і сербське населення в основному сповідає православ’я, національні меншини – іслам і католицтво.

Валюта. євро.

Митниця. Іноземці можуть ввозити і вивозити необмежену кількість іноземної валюти, задекларованої при в’їзді в країну. Національний банк Чорногорії працює з понеділка по п’ятницю з 10.30 до 14.00. Комерційні банки працюють по четвергам з 8.00 до 15.00 і по п’ятницях з 8.00 до 13.00. У вихідні всі банки закриті, працюють тільки деякі обмінні пункти.

Напруга електромережі. 220 В

Клімат. Середземноморський. Середня температура повітря влітку – +27 °С, у січні – +12 °С. Кількість сонячних годин в році: у Ігало – 2386, в Ульціні – 2700. Середня температура моря влітку – +25 °С, максимальна – +27 °С.

Чорногорія – країна різких контрастів і природної краси, серед якої особливе місце займають чисті і прозорі води Адріатичного моря з його численними піщаними пляжами.

Біоградська гора – останній невинний ліс в Європі, Королівські ліси і Національний парк, заснований в 1878 р. королем Ніколою.

Монастир Морача, заснований в 1251 р. Вишукані мости над прірвами, наприклад Джуржевіч на Тарі, свідчать про постійне прагнення людини долати перешкоди.

У каньйоні річки Тара організовується спуск на плотах.

Найвідоміші курорти Чорногорського побережжя: Герцегнові, Тіват, Котор і Пераст, Бечічі, Святий Стефан, Петровац-на-море, Сутоморе, Бар, Будва. Найпівденніший курорт – Улцінь.

  • Маєте запитання!? Бажаєте зробити замовлення!? Залиште номер телефону і ми зв’яжемося з Вами

    або зателефонуйте нам
    Завжди готові відповісти на всі Ваші запитання!