0342 740110

050 0118999

097 5472289

lafatravel2011@gmail.com

Шикарний відпочинок за розумну ціну!

Червень 7, 15, 23 Липень 1, 9, 17, 25 Серпень 2, 10, 18, 26 Вересень 3, 11

О.КОРФУ (КЕРКІРА) - СМАРАГДОВИЙ ОСТРІВ (екскурсійно відпочинковий тур з відвідуванням храму св.Спиридона)

Вартість туру - 295 €

25.06, 07.07, 16.07, 21.07, 24.08

АВТОБУСОМ НА МОРЕ В ІТАЛІЮ 2017!!!

Вартість туру - 325 €

КВІТЕНЬ-ВЕРЕСЕНЬ

АВІА И ІСПАНІЮ ТА ІТАЛІЮ З ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА, ЛЬВОВА, ЧЕРНІВЦІВ

Вартість туру - 100 €

Офіційна назва Арабська Республіка Єгипет — держава на північному сході Африки та Синайському півострові в Азії (близько 6% території). Єгипту належать також кілька невеликих островів у Суецькій затоці та Червоному морі.

Столиця - Каїр (Cairo) 

Понад 16 млн. осіб з передмістями. Адміністративний поділ - 27 губернаторств (мухафаз), губернаторства діляться на округи (маркази), округи - на райони (нахії).

Єгипет приваблює любителів загадок і таємниць, теплого моря, м'яких пісків і сонця зі всього світу. Неперевершені пам'ятники старовини, чудові музеї, відомі піраміди і гробниці, дивовижні риби і ніжні корали Червоного моря, теплі піски – країна фараонів і сонця здатна подарувати кожному саме те, про що він мріє. Ця країна завжди залишається незвіданою і чарівною, навіть тоді, коли Вам здається, що Ви бачили в Єгипті абсолютно все. 

Тури до Єгипту здатні повідати багато цікавого і не лише про піраміди. Єгипет багатий і на інші історичні пам'ятники, одним з яких є святиня віруючих зі всього світу – Синай. Для паломників Синай це Богообране місце – саме тут Господь вказав Мойсею десять заповідей, які і до цього дня є основою людської моралі. Святість гори Синай визнається всіма релігіями світу.Єгипет прекрасний і загадковий, проте багато мандрівників вибирають відпочинок в Єгипті не з цих причин. Червоне море є відмінним місцем для тихого пляжного відпочинку, дозволяє поплавати зовсім поряд із строкатими морськими рибами, помилуватися яскравими коралами і трошки оздоровитися. Червоне море найтепліше, найсолоніше і найчистіше в північній півкулі Землі. Температура води Червоного моря біля 28°С влітку і практично ніколи не опускається нижче 20°С взимку.На узбережжі дуже низька вологість повітря, що дозволяє легко переносити навіть сильну спеку. Тому тури до Єгипту ідеально підходять для відпочиваючих з дітьми.

Тури до Єгипту подарують кожному море з дивною флорою і фауною, м'яке сонце, прекрасний сервіс в готелях і загадковість країни, сповненої духом старовини, чудовими пам'ятниками і добродушними людьми, які завжди зберігають посмішку на обличчі і цінують життя таким, яким воно є.

Зворотній зв'язок


Контакти


Ми у соціальних мережах


ВКонтакті
Facebook

Поділитися